مربیان مجموعه ورزشی R8

مهراس ایازی

از دوران کودکی علاقمند به ورزشهای رزمی بودم و از سال ۸۰ با رشته کیوکوشین کاراته فعالیت خودم را شروع کردم و در سال ۸۲ در همین رشته به قهرمانی کشور رسیدم و بعد از آن برای تکمیل حرفه خود شروع به رشتههای کیک بوکسینگ موای تای بوکس تکواندو و بدنسازی کردم و در سال ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ به ترتیب به قهرمانی جهان و آسیا رسیدم و پس از گذراندن دورههای مختلف به صورت تئوری و عملی در حال حاضر مشغول به مربیگری در باشگاه R8 هستم.

کیهان شمسی

ورزش را در دوران ابتدایی در رشته های آمادگی جسمانی دومیدانی و کشتی شروع کردم. در زمان دبیرستان به تیم ملی قایقرانی راه پیدا کردم و بعد از چندین سال تمرین به مدال قهرمانی بزرگسالان آسیا دست یافتم همچنین در مسابقات مختلف جهانی و بازیهای آسیایی حضور داشته ام. لذا بعد از چندین سال تجربیات زیادی از مربیان مختلف خارجی و داخلی تیم ملی کسب ،نمودم به کار مربیگری روی آوردم و تحصیلات دانشگاهی خود را نیز در رشته ی تربیت بدنی و علوم ورزشی ادامه داده و به عنوان مربی تیم ملی قایقرانی نیز انتخاب شدم. در حال حاضر علم و تجربیات ورزشی خود را در اختیار عزیزان قرار داده که بتوان سلامتی و موفقیت در ورزش را دوچندان کنند.

امیر سالار مختاری

از کودکی ورزش را با شنا و فوتبال آغاز ،کردم در شنا به چندین مقام و مدال استانی دست پیدا کردم و در فوتبال تا ردههای امید پیش رفتم از نوجوانی بنا به دلایل شخصی به بدنسازی روی آوردم و پس از پایان دوران فوتبال به صورت جدی تر به آن پرداختم و اکنون چندسالی است که به طور تخصصی به کار مربیگری مشغول هستم

حمید فروتن

از سال ۱۳۸۲ رشته ی بدنسازی را در کنار رشتههای تنیس و شنا شروع کردم رفته رفته به مربیگری علاقمند شدم و از سال ۱۳۸۸ این رشته را بصورت حرفهای دنبال و تخصص لازم را کسب کردم درحال حاضر ۱۰ سال است که به عنوان مربی بدنساز در شمیرانات مشغول به فعالیت هستم. معتقدم بهبود سبک زندگی ضامن سلامت جسم و روح است و تمام تلاشم در جهت ارائه ی سبک زندگی سالم تر اصلاح آسیبهای ،گذشته و تغییر عادات غذایی شما برای رسیدن به سلامت و تندرستی روزافزون است.

بنیامین امیری طاری

من بنیامین امیری طاری هستم فوق لیسانس معماری و دارای معادل دکتری فیزیولوژی ورزشی با سابقه ی ۱۱ سال مربیگری و فعالیت به صورت حرفه ای در ۸ رشته ی ورزشی (اسکی روی برف، اسکی روی آب، دوچرخه ی کوهستان کیوکوشین کاراته دان ۲ فیتنس، بدنسازی تی ار ایکس و کراسفیت) و قهرمانی در تورنومنتهای جهانی در رشته ی فیزیک و فیتنس مدل فعالیت در صنعت مدلینگ از سال ۹۱ در ایران و دبی تا به زمان حال و بودن در مجله و بیلبوردهای داخل ایران در خدمت شما هستم.

امین عسگریان

من ورزش را از کودکی و بطور حرفهای در رشته فوتبال شروع کردم و تا امیدهای استقلال تهران پیش رفتم. بعد از کنار گذاشتن فوتبال بدنسازی حرفه ای را شروع کردم و در کنار تحصیلات تربیت بدنی و سپری کردن دورههای آموزشی وارد دنیای مربیگری شدم

امیر محمدی

اینجانب امیر محمدی فارغ التحصیل رشته کامپیوتر از دانشگاه علمی کاربردی تهران از ۱۴ سالگی ورزش بدنسازی رو شروع نموده و علاقه وافر بنده به این رشته باعث شد در سن ۲۳ سالگی این ورزش را به طور کاملا تخصصی ادامه داده و نهایتا به عنوان حرفه اصلی خود برگزیدم طی کردن مدارج علمی مربوطه و کسب چندین مقام قهرمانی در سطح ملی و جهانی در سالهای متمادی از افتخارات بنده می باشد.

امیراشکان شادپور

از کودکی با پیش زمینه حضور در خانواده ای ،ورزشکار با ورزش کشتی آشنا شدم و با فعالیت در این رشته راهی اردوی تیم ملی نوجوانان کشتی فرنگی شدم اما تداخل تمرینات با حضور در دانشگاه سبب شد پس از پایان دوره تحصیل رشته بدنسازی پرورش اندام را بصورت حرفه ای انتخاب و به فعالیت در آن بپردازم و متعاقب آن در سالهای ۸۸ تا ۹۷ در چند دوره مسابقات مربوط به رشته بدنسازی شرکت کردم.

آرشام انتضاری

من در سن ۱۵ سالگی به صورت حرفه ای وارد رشته تکواندو شدم و در رده نوجوانان جوانان و بزرگسالان موفق به کسب چندین دوره قهرمانی کشور و مسابقات بین المللی شدم و افتخار حضور در اردوهای مختلف تیم ملی رو داشتم علاقه ام به آموزش ورزش باعث شد که بعد از دوران قهرمانی به عنوان مربی در میادین